W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zawieszamy do odwołania spotkania wszystkich grup formacyjnych.
Również planowane spotkania z dziećmi i rodzicami klas pierwszych, drugich i trzecich zostają ZAWIESZONE do odwołania.
Prosimy śledzić informacje na bieżąco

Planowanie i organizowanie uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dzieci klas trzecich będzie uzależnione od aktualnej sytuacji epidemicznej oraz wytycznych władz państwowych i kościelnych

Data Pierwszej Komunii Świętej

17.05.2020 (będą dwie tury godz. 12.00 – Szkoła Podstawowa nr. 4, godz.8.30 – pozostałe szkoły)

Spotkanie z rodzicami

w każdą czwartą niedzielę miesiąca w kościele po Mszy Św. o godz. 12.00.
Najbliższe terminy spotkań: 27.10.2019, 24.11.2019, 22.12.2019

Akt chrztu

Dzieci, które zostały ochrzczone w naszej parafii lub w parafii NMP Matki Kościoła w Łukowie – nie muszą dostarczać aktu chrztu.

Akt chrztu trzeba dostarczyć, jeżeli dziecko było chrzczone poza wyżej wymienionymi parafiami (termin: do końca roku kalendarzowego!)

Dzieci spoza parafii

Jeżeli dziecko należy do innej parafii niż Przemienienia Pańskiego lub NMP Matki Kościoła w Łukowie, wówczas należy dostarczyć zgodę od swojego księdza proboszcza na przygotowanie do Pierwszej Komunii Św. w naszej parafii.

Informacje bieżące

ALBY KOMUNIJNE!!!

Szycie alb komunijnych lub ich przeróbka jest możliwa w firmie ŁUKSJA ul. Staropijarska 3 (II piętro) w godz. 7.30-15.30 (od poniedziałku do piątku). Dyrektor Artur Czubaszek tel. 507492160
Bardzo prosimy aby do połowy marca udać się na przymiarkę.