od 1 lipca 2019 r. do chwil obecnej – Ks. Arkadiusz Śledź

od 1 lipca 2017 r. do chwili obecnej – Ks. Dariusz Czajka

22 sierpnia 2016 do chwili obecnej – Ks. Robert Ponikowski

 

2014.07.01 – 2019.06.30 – Ks. Daniel Sałasiński

2014.07.01 – 2016.06.30 – Ks. Arkadiusz Bylinka

2013.07.01 – 2017.06.30 – Ks. Paweł Padysz

2010.02.01 – 2014.07.01 – Ks. Tadeusz Danieluk

2007.09.11 – 2010.01.31 – Ks. Rafał Jarosiewicz

2007.09.01 – 2007.11.10 – Ks. Adam Witkowicz

2007.07.01 – 2007.08.31 – Ks. Henryk Góral

2004.07.08 – 2014.07.01 – Ks. Wojciech Cholewa

2003.07.01 – 2013.07.01 – Ks. Franciszek Klebaniuk

2003.07.01 – 2007.05.20 – Ks. Wojciech Kułak

2000.09.20 – 2003.06.30 – Ks. Krzysztof Stepczuk

1999.07.01 – 2003.06.30 – Ks. Sławomir Brodawka

1999.07.01 – 2000.09.01 – Ks. Piotr Trochimiak

1997.07.07 – 2004.07.07 – Ks. Krzysztof Jaszczuk

1996.08.22 – 2003.06.30 – Ks. Krzysztof Pawelec

1994.06.30 – 1997.07.07 – Ks. Sławomir Sulej

1993.07.01 – 1999.07.10 – Ks. Andrzej Prokopiak

1992.07.01 – 1996.08.05 – Ks. Sławomir Zabiegałowski

1990.08.28 – 1993.07.01 – Ks. Artur Szczepanik

1989.08.25 – 1990.08.27 – Ks. Janusz Netczuk

1989.08.25 – 1994.06.30 – Ks. Józef Sobotka

1988.09.22 – 1989.08.25 – Ks. Krzysztof Lusawa

1987.07.01 – 1992.07.10 – Ks. Jan Zowczak

1986.09.16 – 1988.09.22 – Ks. Henryk Krupa

…        – 1988.12.16 – Ks. Aleksander Kot (rezydent)

1986.06.28 – 1987.07.02 – Ks Antoni Przybysz

1986.06.28 – 1989.09.07 – Ks. Jerzy Janowski

1985.07.10 – 1986.09.10 – Ks. Jan Deptuła

1984.12.06 – 1985.07.10 – Ks. Jan Dudka

1984 – 1989                    – Ks. Ryszard Federczyk

1984.07.15 – 1986.06.28 – K. Krzysztof Czyrka

1984.07.11 – 1989.08.25 – Ks. Konrad Niedzielski

1984.07.10 – 1984.12.06 – Ks. Ryszard Iwaniuk

1983.09.10 – 1984.07.10 – Ks. Henryk Drozd

1982.03.01 – 1984.07.11 – Ks. Tomasz Kostecki

1981.08.29 – 1982.07.31 – Ks. Jan Cep

1980.10.20 – 1983.09.09 – Ks. Adam Turemka

1980.07.01 – 1981.08.29 – Ks. Stanisław Oławski

1980.07.01 – 1980.09.15 – Ks. Michał Stańczuk

1978.07.21 – 1986.07.01 – Ks. Marek Boruc

1978.07.15 – 1984.06.23 – Ks. Mirosław Łubik

1977.07.01 – 1980.07.10 – Ks. Wiesław Wyrzykowski

1976.08.23 – 1978.07.15 – Ks. Michał Śliwowski

1976.07.01 – 1977.07.10 – Ks. Marian Kuś

1975.07.05 – 1976.07.10 – Ks. Adam Skwarczyński

1975.07.01 – 1978.08.20 – Ks. Stanisław Grochowski

1972 – 1975                    – Ks. Stanisław Żelaźnik

1971.07.01 – 1974.08.31 – Ks. Czesław Andrzejuk

1971.07.01 – 1972.07.05 – Ks. Stanisław Szajda

…       – 1972.07.05 – Ks. Borkowski Jan

1970 – 1971.07.01          – Ks. Czesław Ciołek

1970.07.06 – 1971.07.01 – Ks. Józef Mironik

1969 – 1970.07.06 – Ks. Stanisław Frącz

1968 – 1975 – Ks. Wetoszka Henryk

1967 – 1970 – Ks. Kondeja Stanisław

1964 – do śmierci – Ks. Bednarczyk Marian

1966 – 1968 – Ks. Masiejuk Czesław

1962-1968 – Ks. Bubeła Antoni

1959 – 1960 – Ks. Jurzysta Edward

1958 (?) – 1962 – Ks. Staręga Janusz

1948 – 1949 Ks. Wacław Skomorucha (Sufragan siedlecki)

1946 – 1959 – Ks. Szeląg Kazimierz

1944 – 1945 – Ks. Ławrynowicz Kazimierz

1942 – 1945 – Szeląg Kazimierz (ponownie 1946-1959)

1941 – 1943 – Ks. Małysiak Józef, misjonarz – rekolekcjonista, założyciel Zgromadzenia Sióstr Rodziny Betańskiej

1940 – 1942 – Ks. Dziedzic Jan

1940.12.01 – … – Ks. Zubek Jan

1938 – 1948 (?) – Ks. Murawski Walerian

1936 – 1938 (?) – Ks. Myrcha Marian

1936 – 1937 – Ks. Wiktor Sopyła

1935 – 1962 – Ks. Małysza Franciszek, kapelan Sióstr Nazaretanek

1933 – 1939 – Ks. Sopyła Ignacy

1933 – Ks. Wróblewski Miron

1932 – Ks. Grzywaczewski Bolesław

1932- 1933 – Ks. Urbańczyk Władysław

1931 – 1932 – Ks. Fręchowicz Tadeusz

1931 Ks. Barański Czesław

1931 – Ks. Aleksandrowicz Piotr

1930 – 1931 – Ks. Szczotkarz Stefan

1929 – 1930 – Ks. Krupiński Józef

… – 1929 – Ks. Socha Jan

1926 – 1928 – Ks. Rubaszek Czesław

1925 – 1927 – Ks. Dragan Piotr

1925 – … – Ks. Izdebski Kazimierz

1924 – … – Ks. Osiński Franciszek

1923 – 1939 – Ks. Zygmunt Siemaszko

1921 – 1923 – Ks. Zalski Aleksander

1921 – 1922 – Ks. Turski Bronisław

1921 – … – Ks. Maknia Józef

1919 – … – Ks. Kwiatkowski Kazimierz

1919.02 – … – Ks. Łopińksi Czesław

… – 1924 – Ks. Kępiński Stanisław

1917 – 1921 – Ks. Ejme Aleksander

1917 – Ks. Tuz Stafan (rektor Kościoła po-Bernardyńskiego)

1916 – 1919 (?) – Ks. Odowski Tomasz

1915 – … – Ks. Joszt Stefan

… – 1894 – Ks. Grunwald Józef

1886 – 1889 – Ks. Rybka Teofil

1862 – Ks. Kożuchowski Józef

1861 – 1863 – Ks. Brzóska Stanisław

1861 – 1862 – Ks. Słotwiński Adam (pijar, współpracował z Ks. Brzóską)

1861 – Ks. Wydźga Mikołaj, po Powstaniu Styczniowym zesłany do guberni wiatskiej