Gratuluję wszystkim zdanego egzaminu kurialnego!:-)

  • Pamiętajmy o Kursie Filip. Obecność obowiązkowa! Sala nad księgarnią przy ul. Dmocha 8/2. W sobotę, 29 lutego SP 1, SP Gołaszyn, SP Krynka oraz z SP4 tylko kl. 8a oraz starsi, którzy już chodzą do Szkoły średniej. W niedzielę, 1 marca – wszyscy pozostali a więc kl. 8b i 8c z SP4 i pozostali z innych szkół, którzy nie uczestniczyli w żadnym kursie w pierwszym semestrze. Potrwa on zarówno w sobotę jak i w niedzielę od godz. 10.00 do 15.00.
  • Od 2 marca  po Mszy św. wieczorowej będziemy się spotykać na nowennie przed udzieleniem bierzmowania, na próbach liturgicznych i muzycznych dlatego już teraz proszę sobie te wieczory zarezerwować.
  • Wybrać świadków, najlepiej rodziców chrzestnych.
  • Proszę aby uczyć się hymnu do Ducha Świętego. Link: https://www.youtube.com/watch?v=c1desln72JU

.


Kurs Alpha dla kandydatów do bierzmowania

Kurs zaczynamy 26 września (czwartek) o godz. 17.30 w sali nad księgarnią na ul. Dmocha 8/2. Koniec ok. 19.30. Zarezerwujcie sobie 10 kolejnych czwartków o tej samej porze w tym samym miejscu. W pierwszym semestrze kurs będą przeżywać kandydaci ze szkół: w Gręzówce, Strzyżewie, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Zawodowej. Od lutego pozostałe szkoły. Jeśli komuś nie pasuje termin proszę o kontakt ze mną. Zachęcam by zapisać się do Oazy albo Ministrantów w naszej parafii a wówczas będziemy zwolnieni z Kursu Alpha.


Rozpoczęcie

Przed nami początek roku szkolnego a więc również zaczyna się nowy rok duszpasterski. Zapraszam młodzież z klas ósmych mieszkającą na terenie naszej parafii by zacząć bliższe przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Stricte początek był już kilka miesięcy temu a teraz przyspieszamy:-)

Zapraszam Was do naszego kościoła w najbliższy piątek, 6 września. Od godz. 15.30 będzie spowiedź (przygotujcie się do niej robiąc rachunek sumienia), a później Msza św. i spotkanie podczas którego w sposób oficjalny będzie można się już zapisać do grupy kandydatów do bierzmowania.