Egzamin z I części Katechizmu i pacierza

Egzamin będzie się odbywał w sali w korytarzu przy kaplicy o. Pio. Obowiązkowo przynosimy ze sobą indeksy!

Sobota, 23 listopada

  • godz. 9.00: Szkoła Podstawowa nr 4.
  • godz. 10.30: Szkoła Podstawowa Gołaszyn.
  • godz. 11.00: Szkoła Podstawowa Strzyżew i Szkoła Zawodowa.
  • godz. 11.30: Szkoła Podstawowa Gręzówka i SP nr 1.

Niedziela, 24 listopada

  • godz. 14.00: Szkoła Podstawowa nr 5.

Jeśli ktoś chciałby zdać egzamin w innym terminie proszę o bezpośredni kontakt ze mną.


Kurs Alpha dla kandydatów do bierzmowania

Kurs zaczynamy 26 września (czwartek) o godz. 17.30 w sali nad księgarnią na ul. Dmocha 8/2. Koniec ok. 19.30. Zarezerwujcie sobie 10 kolejnych czwartków o tej samej porze w tym samym miejscu. W pierwszym semestrze kurs będą przeżywać kandydaci ze szkół: w Gręzówce, Strzyżewie, Szkoły Podstawowej nr 5 i Szkoły Zawodowej. Od lutego pozostałe szkoły. Jeśli komuś nie pasuje termin proszę o kontakt ze mną. Zachęcam by zapisać się do Oazy albo Ministrantów w naszej parafii a wówczas będziemy zwolnieni z Kursu Alpha.


Rozpoczęcie

Przed nami początek roku szkolnego a więc również zaczyna się nowy rok duszpasterski. Zapraszam młodzież z klas ósmych mieszkającą na terenie naszej parafii by zacząć bliższe przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Stricte początek był już kilka miesięcy temu a teraz przyspieszamy:-)

Zapraszam Was do naszego kościoła w najbliższy piątek, 6 września. Od godz. 15.30 będzie spowiedź (przygotujcie się do niej robiąc rachunek sumienia), a później Msza św. i spotkanie podczas którego w sposób oficjalny będzie można się już zapisać do grupy kandydatów do bierzmowania.